Heb je een winkel en wil je je collectie graag aanvullen met Deal-75 neem dan contact met ons op, we komen graag bij je langs!

MAURIKS MODE AGENTUREN

Voor de Meiden of de Boys collectie neem contact op met: Mauriks Mode Agenturen | info@mauriksmodeagenturen I  t. +31 (0) 418 - 514 208

DEAL-75

 Voor de Dames collectie neem dan contact op met: info@deal-75.com | +31 (0)6 57 29 63 21

Verkooppunten:

DIJK36 Kinderkleding | Keizersdijk 36 | 4941 GG | Raamsdonkveer | 016-2511275 | www.dijk36.nl

Willensen Jeugdmode | Deurningerstraat 13 | 7571BA | Oldenzaal  | 0541-5344327 | www.willemsenjeugdmode.nl/webwinkel

Shine Fashion | Kerkstraat 6 | 3441 BN | Woerden | 0348-414291 | www.shinefashion.nl

SoMuch | Dracht 138 | 8442 BZ | Heerenveen www.somuch.nl

Overzee | Boomstraat 16 | 8881 BT  | Terschelling | www.overzeeterschelling.nl

Paradekids | Hasker Utgongen 1 | 8465 SJ | Oudehaske | www.paradekids.nl

Junior Kinderkleding | Croonpassage 39 | 5281 AZ  | Boxtel | 0411-686447 | www.juniorboxtel.nl

Tante Pip | Raagtenstraat 21 | 5741 CX  | Beek en Donk | 0492-774865 | www.tante-pip.nl

Kidsfashionpoint | Raadhuisstraat 22 | 6191 KB  | Beek | 046-4377953 | www.kidsfashionpoint-beek.nl

Uit je Kunst | Leidsestraatweg 35 | 3443 BP | Woerden | www.uitjekunstwoerden.nl

Mijn Lievelingskleding | Zuivelstraat 7 | 4611 PD | Bergen op Zoom | www.mijnlievelingskleding.nl 

Vidi Vici | Boterstraat 38A | 3011 HH | Rotterdam | www.vidivici.nl 

Bloey en Groei Kinderkleding | Achterstaart 18A | 5268 EC | Hevloirt | 0411- 745043 | www.bloeyengroei.nl 

Linda Loe | Kerkstraat 27 | 5061 EG | Oisterwijk |

Vivid Dames Mode | Korte Groenendaal 16 | 2801JN  | Gouda | 0182-527609 | www.vividmode.nl

LIFA | Vissersburen 84 | 8531ED  | Lemmer | www.lifa.frl

Toering Mode | Midstraat 95 | 8501AH  | Joure | www.toeringmode.nl

Mitzi Mode | Boterstraat 89 | 3111 NB  | Schiedam | www.mitzimode.nl

Webshops:

Bol.com | www.bol.com 

Kinderkleding.nl | www.kinderkleding.nl 

HappyBeewww.happybee.nl

Kienk | www.kienk.nl 

BoFashionwww.bofashion.nl 

Sjoppieswww.fashion-sjop.nl