Heb je een winkel en wil je je collectie graag aanvullen met Deal-75 neem dan contact met ons op, we komen graag bij je langs!

MAURIKS MODE AGENTUREN

Voor de Meiden of de Boys collectie neem contact op met: Mauriks Mode Agenturen | info@mauriksmodeagenturen I  t. +31 (0) 418 - 514 208

DEAL-75

 Voor de Dames collectie neem dan contact op met: info@deal-75.com | +31 (0)6 57 29 63 21

Verkooppunten: (k=kids) (d=dames)

DIJK36 Kinderkleding | Keizersdijk 36 | 4941 GG | Raamsdonkveer | 016-2511275 | (k) | www.dijk36.nl

Willensen Jeugdmode | Deurningerstraat 13 | 7571BA | Oldenzaal  | 0541-5344327 | (k) | www.willemsenjeugdmode.nl/webwinkel

Shine Fashion | Kerkstraat 6 | 3441 BN | Woerden | 0348-414291 | (d) | www.shinefashion.nl

SoMuch | Dracht 138 | 8442 BZ | Heerenveen | (d) | www.somuch.nl

Overzee | Boomstraat 16 | 8881 BT  | Terschelling | (d) | www.overzeeterschelling.nl

Paradekids | Hasker Utgongen 1 | 8465 SJ | Oudehaske | (k) | www.paradekids.nl

Junior Kinderkleding | Croonpassage 39 | 5281 AZ  | Boxtel | 0411-686447 | (k) | www.juniorboxtel.nl

Tante Pip | Raagtenstraat 21 | 5741 CX  | Beek en Donk | 0492-774865 | (d) | www.tante-pip.nl

Kidsfashionpoint | Raadhuisstraat 22 | 6191 KB  | Beek | 046-4377953 | (k) | www.kidsfashionpoint-beek.nl

Uit je Kunst | Leidsestraatweg 35 | 3443 BP | Woerden | (d) | www.uitjekunstwoerden.nl

Mijn Lievelingskleding | Zuivelstraat 7 | 4611 PD | Bergen op Zoom | (d/k) | www.mijnlievelingskleding.nl 

Vidi Vici | Boterstraat 38A | 3011 HH | Rotterdam | (d) | www.vidivici.nl 

Bloey en Groei Kinderkleding | Achterstaart 18A | 5268 EC | Hevloirt | 0411- 745043 | (k) | www.bloeyengroei.nl 

Linda Loe | Kerkstraat 27 | 5061 EG | Oisterwijk | (k) |

Vivid Dames Mode | Korte Groenendaal 16 | 2801JN  | Gouda | 0182-527609 | (d) | www.vividmode.nl

LIFA | Vissersburen 84 | 8531ED  | Lemmer | (d) | www.lifa.frl

Toering Mode | Midstraat 95 | 8501AH  | Joure | (d) | www.toeringmode.nl

Mitzi Mode | Boterstraat 89 | 3111 NB  | Schiedam | (d) |www.mitzimode.nl

Tjilll kids | Raadhuisplein 36 | 6171 JC | Stein | (k) | www.tjilllkids.nl

EllenZ | Van Tolstraat 43  |  2411 BP  | Bodegraven | (d) | www.ellenz.nl

Fashko | Mauritsweg 19  | 6171 AC  | Stein | (d) | www.fashko.nl

No13 | Oude Langendijk 13  | 2611 GK  | Delft 015-2150050 | (d) | www.no13.nl

Sjiek | Voorstraat 47 | 8860 BE | Harlingen | 0517-235615 | (d) | www.sjiek47.nl

Divani's | Dorpstraat 156b | 4711 EM | St. Willebrord | (k) www.Divanis.nl

Heppie Rebel | Zandstraat 106C | 6658 CX | Beneden - Leeuwen | (k)

Buitengewoon Mooi | Meester Andreaestraat 1 | 9291 MA | Kollum | 0511-760077 | (d) | www.buitengewoon-mooi.nl

Verschoor Damesmode | Hof van Holland 46 | 3332 EH | Zwijndrecht | (d) | www.verschoordamesmode.nl

Art & Casey | Weg en Bos 80 | 2661 GZ | Bergschenhoek | (d) | www.artencasey.nl

TOFF | Huizerweg 41 | 1401 GH | Bussum | (d) |

Mies Boetiek | Het Rond 146 | 3995 DP | Houten | (d) | www.miesboetiek.nl

Siezz | Professor van Ginnekenstraat 2 | 4731JZ | Oudenbosch | (d) | www.siezz.nl

 

Webshops:

Bol.com | www.bol.com 

Kinderkleding.nl | www.kinderkleding.nl 

HappyBeewww.happybee.nl

Kienk | www.kienk.nl 

BoFashionwww.bofashion.nl 

Sjoppieswww.fashion-sjop.nl